O nas

Praktyka Lekarzy Rodzinnych ORLIK powstała w 1999 roku jako pierwszy z niepublicznych ZOZ-ów na PRADZE POŁUDNIE. Od samego początku dbamy o wysoką jakość realizowanych przez nas usług medycznych w oparciu o wysokie kwalifikacje personelu i sprzęt najwyższej jakości.

Professionals

Przychodnia Orlik

Praktyka Lekarzy Rodzinnych ORLIK powstała w 1999 roku jako pierwszy z niepublicznych ZOZ-ów na PRADZE POŁUDNIE. Od samego początku dbamy o wysoką jakość realizowanych przez nas usług medycznych w oparciu o wysokie kwalifikacje personelu i sprzęt najwyższej jakości.

Lekarze rodzinni pracujący w naszej poradni obejmują kompleksową opieką całą rodzinę – dorosłych i dzieci. Na miejscu jest gabinet do badań najmłodszych pacjentów i punkt szczepień, w którym dostępne są wszystkie zarejestrowane szczepionki.

Od 2014 roku posiadamy certyfikat jakość zarządzania zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie: „Usługi medyczne w podstawowej opiece zdrowotnej i ambulatoryjnej opiece specjalistycznej.”

Posiadamy akredytację na szkolenia przyszłych specjalistów w dziedzinie medycyny rodzinnej i jest jednostką akademicką CMKP.

0% Jakość
0 Świetnych lekarzy
0 Lat doświadczenia

Profesjonalizm

Czym się zajmujemy

Opieka medyczna

Opieka medyczna od podstawowej opieki zdrowotnej do opieki specjalistycznej z wykorzystaniem nowoczesnych badań laboratoryjnych.

Centrum Medycyny Żywienia i Stylu Życia

Centrum Medycyny Żywienia i Stylu Życia pod kierunkiem dr n.med Edyty Biernat Kałuży prowadzi szeroką działalność leczniczą i profilaktyczną w zakresie chorób wewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób reumatycznych i pozostałych chorób z kręgu autoagresji oraz chorób cywilizacyjnych

Szkolenie lekarzy

Tematyki kursów: „Nowoczesne kursy doskonalące dla lekarzy POZ” i „Wytyczne w diagnostyce histopatologicznej nowotworów”

Certyfikat

PN-EN ISO 9001:2009 dla Systemu Zarządzania

Od 2014 roku posiadamy certyfikat jakość zarządzania zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie:

Usługi medyczne w podstawowej opiece zdrowotnej i ambulatoryjnej opiece specjalistycznej.